| Elena_1588 a întrebat:

Buna am si eu o nelamurire daca prietenul meu ejaculeaza in mine iar eu nu imi dau drumu, pot ramane insarcinata?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu are prezervativ ramai insarcinata

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Da, daca esti in perioada fertila

| Minks a răspuns:

Da, clar.

| thealchemist a răspuns:

Da. si de curiozitate cine exact ti-a explicat tie cum se fac copiii?

| DarQueen a răspuns:

în mod clar, DA!

| Cretzule a răspuns:

Femeie, tu unde ai crescut? In pesteri?

| crackiswack a răspuns:

Draga mea, din moment ce a ejaculat in tine, poate sa fie si eclipsa si sa invie Madalina Manole, ca tot ramai gravida.Nu mai crede in mituri despre metode fantastice contraceptive.Raspunsul e simplu:prezervativ! si anticonceptionale, dar de preferat prima varianta.

| Dutzulescu a răspuns:

O, da!
Cu siguranta.

| cllauditza a răspuns:

Prietenul meu si-a dat drumu in mine de multe ori dar mie mi-a venit si ciclu? e posibil sa fi ramas da sa-mi vina peste sarcina?