| bruneta27 a întrebat:

Am si eu o pagina pe facebook, muncesc pentru ea dar nu prea am like-uri... am doar 179 si nu imi place sa cer publicitate....cum as putea sa cresc si eu ma mare?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlackDarkAngel a răspuns:

Pune lucruri mai interesante decat pui in prezent, gandeste-te si la ce le place celor ce iti vad pagina pentru a primi like-uri. Pune si pe gustul lor, si pe al tau. Comunica cu cei care nu iti dau like, imprieteneste-te mai mult si e ok. Dar iti vor da numai daca le place si lor ceea ce ai postat, nu asa degeaba. Succes

| alinutzaap a răspuns:

Spune-mi numele pagini happy si o sa-ti fac eu big hug am 2, 270 de likurii. happy