| khelo a întrebat:

Buna TPU as avea si eu o pagina de facebook si n-are nici 100 de like si as vrea so cresc ma ajuta cineva cu putina publicitate?
Multumesc happy

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cu like for like faci likeuri de la arabi si indieni care nu te ajuta cu nimic.
Daca vrei likeuri organice, plateste o persoana care se ocupa cu asta. Iti pot recomana pe cineva dar...contra cost pentru ca nimeni nu face asta degeaba.
Daca vrei likeuri targetate, le platesti la facebook. Creezi o postare si o sponsorizezi de la 2 lei in sus, si de acolo, daca pe oamenii tinta ii atrage postarea ta, vei obtine si like-uri.

Publicitatea de pagini e doar o metoda provizorie si inutila in cazul tau, cu 100 de likeuri. Important e si ce oferi, nu doar sa ai o pagina ca asa e moda sau inca o pagina pentru fanii nu-stiu-carui artist.

| T0T a răspuns (pentru Libelle):

Nu e adevarat, nu numai de la arabi. Tu vrei bani!
Cat pentru cel care a pus intrebarea, te descurci daca stai mai mult pe el si inveti.

| Libelle a răspuns (pentru T0T):

Ok, iertare. 95% sunt de la arabi si restul de la romani.

| T0T a răspuns (pentru Libelle):

Nu e adevarat.

| T0T a răspuns:

Te sfatuiesc sa te inscrii pe site-ul Like4Like.

| khelo explică (pentru T0T):

M-am inscris deja si nu reusesc sa ma descurc pe site sad

| Solutionistul a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu contra cost cu vreo 1000 likes sau chiar mai mult...depinde de buget.