| andreimada a întrebat:

Ai facebook? Ai pagina pe facebook? Ma poti ajuta te rog sa imi cresc pagina in like si in talking facandu-mi publicitate? Eu iti dau aici funda daca pagina ta are mult talking! happy Sper sa ma ajuti sa cresc! DAU FUNDA :*

8 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Aici nu se fac favoruri, aici se pun intrebari si se raspunde la intrebari. Postarea ta este nepotrivita si te voi ruga sa o stergi.In consecinta te voi raporta!

| andreimada explică (pentru Xenya):

Nu cred ..sa sti ca te voi bloca. daca ei nu au facut nimic fata de postarea mea tu nu ai dreptul sa faci nimic! nu iti convine nu trebuia sa intri!

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Xenya):

Da' pe tine ce te intereseaza de postarea ei?

| Xenya a răspuns (pentru andreimada):

Nu este nevoie sa fii artagos.Nu este o rigurozitate maxima asupra postarilor care apar publice, deci...
P.S:Sunt mai mult decat sigura ca si tu ai intalnit o gramada de postari care nu meritau sa fie publice.
O seara placuta!

| Xenya a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Pe acest site sunt anumite reguli care trebuie respectate, doar atat.

| CuteCurly a răspuns:

Nu cred ca asta este un site pentru publicitate, honey.

| andreimada explică (pentru CuteCurly):

Poate e si nu te mai baga ca iti dau spam! big grin

| CuteCurly a răspuns (pentru andreimada):

Da-mi scumpo. Si aici, ar trebui sa PUI O INTREBARE! Du-te in grupurile alea de publicitate si fa-ti acolo.