| AsiSoyYo a întrebat:

am si eu o pagina pe facebook. Si imi scade tat mereu [ talking about this ]. Pun o gramada de poze, vb, cu fanii, imi petrec ziua si noapte pe facebook si tot nu imi creste la tat. X_X. Ce sa mai fac? :-? Adica sunt pagini la care se fac 1. ooo likes intr-o seara si eu nu pot sa fac 1.ooo intr-o luna. :).
www.facebook.com/RBDMundo e pagina :).
Dati-mi niste sfaturi. ca habar nu am ce sa mai fac. :).

4 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Pentru inceput, e bine ca ti-ai ales o tema frumoasa. Ca sa cresti in like-uri (sau la talking about this) trebuie sa fi foarte activa, si sa postezi cat mai multe poze, ca fanii sa nu se plictiseasca. Dar nu trebuie sa fi activa doar pe pagina ta, ci si pe alte pagini mai mari, si incearca sa le urmaresti. Da like la pozele lor, joaca joculete, raspunde la intrebari etc.

Sper ca ti-am fost de folos! Sa ma anunti daca mai ai nevoie de ceva.:*

| ChaseTheMonster a răspuns:

Pai,s-ar putea ca tema aleasa de tine (RBD) sa nu le placa.

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Poti sa faci publicitate cu alte pagini, oricat ar fi de mici, sau sa le pui pe cele mai mici sa iti aduca like-uri in schimbul publicitatii!

| Andrei_Sirghea_1993 a răspuns:

Incearca sa o adaugi pe mai multe forumuri... cum ar fi ( www.dincartier.ro ) s.a.m.d.