| nuby a întrebat:

Am o pagina de facebook si oricat de mult as posta scadem la talking about this, eu sunt creatoarea. De cand cealalta fata nu a mai postat nimic scadem in continuu. Cred ca ea cand posta ne facea sa crestem si in likes si la talking about this. Acelasi caz are si o prietena, cand posteaza ea pagina ei creste si in likes si la talking about this. Asa cred ca se intampla si cu fata care este alaturi de mine admina..Nu stiu cum sa fac ca eu sa fiu cea care sa creasca pagina in likes si la talking about this ca doar sunt creatoarea. Si nu stiu cu sa fac.Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| ApofissPapaya a răspuns:

Pune-o pe prietena ta care te ajuta sa cresti in talking about this admina pentru cateva zile. Daca vezi ca e serioasa, las-o definitiv. N-ai nimic de pierdut, mai fa-ti o idee, ce e diferit intre posturile voastre. Ce au posturile ei si ale tale nu si incearca sa te perfectionezi. Numai bine! happy