| decs^^ a întrebat:

Buna!

Am si eu o problemaworried

mi-am facut un id`u de mess acu` cateva ore...
mi-am bagat prietenii in lista... ei mi-au acceptat cererea dar nu imi apareau online...asa ca i-am sters(nu le-am dat ignore)
Dupa acea i-am bagat din nou sh` apareau toti la " Adress Book"
Dau click pe unu` din prieteni... Dau "Add User"... dar se incarrca foarte greu si nici nu imi baga persoana respectiva in listaworried
Cum Pot Sa Bag PRietenii de la "adress book"in Listastraight face?

Msss mult.

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

Au fost adăugaţi dar se întâmplă aşa când pui prea mulţi deodată. laughing Dă un log out şi intră după câteva minute, vor apărea în listă.

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Pai ai rabdare nu i sterge. Nu fi nerabdator cu prietenii. o sa poti rez pbpoate ai probleme cu netu

| rap4us a răspuns:

Pai toti sunt la adress book.Adres book inseamna cartea de adrese.Adica adrese de messenger.

| StevieGerrard a răspuns:

Si eu am avut problema asta big grin. Probabil e de la messenger... Eu i-am sters, dupa care am dat din nou "add" si s-a rezolvat happy. Daca nu merge, fa alt id thinking Succes :*.