| RoxyTeIubeste a întrebat:

Buna am si eu un e71 e nou si casa il resetez imi cere o parola ke pot fake?/ parola nu o stiu! ofer fundita

4 răspunsuri:
| sutinoo a răspuns:

Nu stiu cine te-a invatat sa scrii asa.
Incearca 12345

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e noustraight face pentru ce sa-l resetezi?rolling on the floor))

"casa il resetez imi cere o parola ke pot fake?/" corect ar fi
CA SA il resetez imi cere o parola CE pot FACE?

Si cred ca nu stii diferenta intre DECODARE si RESETARE!
Cred ca asta vrei sa facihappy. Te duci la un centru GSM din orasul tauhappy si ii zici lu` nenea/tantilaughing ca vrei sa iti decodezi telefonul, te costa cam 70 lei maxim.
Baftaa si ai grija cu romanahappy.

| Dumnyezo a răspuns:

Mi-a luat ceva sa inteleg ultima parte a propozitiei, dar nah... daca zici ca e nou, parola ar trebui sa fie codul de siguranta, care e 12345

| banicaadrian99 a răspuns:

Cauta pe google ca eu am gasit pentru Samsung s5230