| razvan05 a întrebat:

am si eu o nelamurire legata de Instagram. eu sunt logat pe telefon pe instagram, dar nu mai stiu parola si nu stiu unde sa umblu ca sa o resetez sau sa o aflu, adica nu imi cere niciunde adresa de mail.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta in memoria ta.Adica sa ti-o reamintesti.Nu degeaba se numeste parola. Daca nu ai tinere de minte nu-ti mai pune parola.

| razvan05 explică:

Darrio2007, asteptam un rapsuns cel putin pertinent, nu absolut stupid. e clar ca am incercat sa mi-o amintesc si nu am reusit si sa imi fac Instagram neparolat nu stiu daca e posibil! Gandeste inainte sa postezi astfel de raspunsuri!