| marcelius a întrebat:

Vreau sa resetez mobilul la setari dim fabrica dar nu stiu parola ce a introduso precedentul posesor. ofer o funda mare mare

1 răspuns:
| CrackFloyd a răspuns:

Cred ca ai telefon cu Android asa ca apasa simultan Volume -, Power, Home sau daca nu ai buton de Home doar Volume - si butonul power.
dupa aceea ar trebui sa apara un bootloader asa ca vei apasa din nou Power apoi da pe Volume - pana cand ajungi la wipe data/ reset factory sau ceva de genu... apesi pe volume plus apoi dai Yes. Apoi dai un reboot.
Daca nu am fost atat de inteles poti sa scrii pe google,, how to hard reset -numele telefonului tau-''