| lc13cm3 a întrebat:

Am trimis patru cereri de prietenie pe facebook-ul mamei si inca nu mi s-a raspuns. Se poate vedea undeva ca am trimis sau daca mi-au raspuns in afara de a da pe profilul lor? Funda! Raspundeti repede pana cand nu imi dau accept sau ceva!

Răspuns Câştigător
| MaryaElenaa a răspuns:

Daca tu ai trimis cerere altor persoane, ele trebui sa accepte. Tu vrei sa vezi daca ai trimis cerere? Daca da, intri cum ai zis si tu pe profilul lor si ai 3 variante:
1- Ti-a dat accept si scrie =>,, Prieteni ''
2- I-ai trimis cerere si nu ti-a dat accept, scrie =>,, Cererea de prietenie a fost trimisa''
3. Nu i-ai trimis cerere si scrie =>,, Adauga prieten''
Sper ca ti-am fost de ajutor happy Funda?