| madalina1998 a întrebat:

Buna am un cablu de descarcat muzica, poze, etc. de pe calculator pe telefon va rog spuneti-mi si mie cum se face?

Răspuns Câştigător
| User26 a răspuns:

Bunahappy pai introduci cablul de date in calculator intre timp iti va aparea pe pc` o fereastra in care se gaseste tot ce ai tu in telefon; apoi mergi la"my computer" dai click la partitia in care este telefonul tau si gata!happyacolo gestei tot ce ai in el happy, iar daca vrei sa pui o melodie de exemplu: uite-> click dreapta pe melodie; trimitetzi fisieru catre angrynumele telefonului tau) PS: locul pentru cablul de date se afla in spatele pc`ului sau un fata deasupra butonului de porirehappy cam atat pa:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Maniax a răspuns:

Presupun ca e usb, itroduci capatul cu mufa USB la calculator acolo in spate sau in fata(depinde unde ai)iar celalalt capat la telefon.o sa iti apara ceva de desktop so dei open...
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune si ce telefon ai! De obicei instalezi un PC Suite sau Media/File Manager pentru Sony Ericsson sau Nokia, Samsung...depinde de telefon!
Daca ai un Nokia atunci cauti pe Google "Nokia pc suite" sau "Nokia media/file manager". Descarci si instalezi acel soft iar apoi te descurci.

| TakerNos a răspuns:

Pai introduci cablul usb in pc si in telefon astfel intre cele 2 se va realiza o conexiune astfel cand vei intra in my computer iti va aparea un duspozitiv gen[H] sau daca ai card in telefon iti vor aprea 2 unitati una cu numele cablului si cu numele telefonului daca nu iti apare la telefon ar fi trebuit sa iti dea un cd cu soft sau daca nu softlu se va instala automat cand bagi cablul usb in pc ca sa bagi muzica etc pe telefon dai clik dreapta pe melodie si o sa iti apara o fereastra unde scrie mai multe alea si tu dai Sent To sau daca windowsul e in romana Trimite Mai Departe sau daca nu dai copy pe melodie si paste in card sau in telefon