| Life4Fun a întrebat:

Vreau sa ma interesez si eu de acel cablu care descarci de pe calculator muzica pe telefon as dori sa-mi spuneti cum se numeste si cam cat costa in general,si daca este universal sau specific tipului de telefon.

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pai cablu de date normal pentru fiecare tip de telefon e un cablu diferit dar exista cazuri in care un cablu de Nokia 5130 sa zicem merge pe Samsung star 2 asta depinde de tipul de cablu acceptat de telefon, preturile difera de la marca la marca si de la provider la provider incearca la germanos si vezi rezultatele daca vrei sa cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tehnologie sau Informatii Utilitare.

| Life4Fun explică:

Mai astept si alte raspunsuri.