| PinkkRosee a întrebat:

Am un Ipod Touch 4.2.1 si e 2nd generation. Stie cineva daca pot face update? Sau cateva aplicatii,jocuri pe care le pot descarca free de pe Itunes? (Am jocuri, dar mai vreau cateva). Merci :*.

Răspuns Câştigător
| RadikalGamer a răspuns:

Nu prea sunt jocuri frumoase gratuite pe iPhone/iPod. Îți recomand să faci jailbreak și să instalezi GTA Chinatown Wars, Sims 3, Angry Birds, Temple Run, iBeer, Parking Mania, Gangstar Miami Vindication (un fel de GTA 3D). Toate jocurile le downloadezi cu extensia.ipa și le instalezi pe iPod-ul tău. La banii pe care ai dat pe un iPod touch mai bine luai un Samsung Galaxy Mini 2 sau un Samsung Galaxy Ace si tot era mai bun.