| CrazySunshine a întrebat:

Am un TV Samsung care il folosesc si pe post de monitor si l-am conectat la PC prin HDMI dar nu stiu de ce, am intrat pe youtube si nu se aude sunetul? Mai trebuia ceva sa conectez de la Tv la PC? Nu am nici un alt cablu primit la TV. Plsss Help Me!

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Pai placa de sunet/placa de baza nu face legatura cu tv-ul.Cred ca ar trebui sa conectezi tv-ul la pc ca pe o boxa.Dar ai nevoie de un cablu special.

| Apache2605 a răspuns:

Hmm... si eu folosesc tv-ul pe post de monitor uneori, dar volumul se aude doar de la laptop. I-a verifica si tu volumul la pc...

Întrebări recente