| Pauliici a întrebat:

Am vazut la multe persoane ca pe poza lor pot scrie cu litere de mana, iar la "i" se pune inimioara in loc de punct.Pe deasupra, poti sa iti alegi si culoarea cu care scrii.Imi poate spune cineva cum se numeste acel program cu care fac asta?

Scuzati categoria,dar e populata, si de-asta :d

Răspuns Câştigător
| Pauliici explică (pentru AikkoxD):

Daca imi poti spune si cum sa scriu pe poza cu o tema de la DAFONT...iti dau fundita :d tongue happy.

| AikkoxD a răspuns (pentru Pauliici):

Păi le descarci. Îţi apare în dreapta download. Le dezarhivezi şi le pui pe poză. Eu aşa făceam. Dacă nu mergea, făceam print screen la text.

| Pauliici explică (pentru AikkoxD):

Mda,ti-am promis raspunsul castigator, ti l-am dat, dar ce cautam eu era PiZap. tongue.De=abia acum am intrebat pe cineva si mi-a raspuns. straight face