| camelia4949 a întrebat:

Ce as putea sa ii fac unui baiat ca si cadou de ziua indagostitilor ( fara parfumuri, ceasuri, bluze, sau poze... poza am mai facut deja o data la fel si inimioara de plus ). Voiam ceva mai original si special

( Scuzati categoria. e cea mai populata si am nevoie de raspunsuri urgente )

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

O rama pentru poza cu voi doi, album foto, daca poze ai deja.

| camelia4949 explică (pentru ElenaSA):

I'am dat deja poza de Craciun

| ElenaSA a răspuns (pentru camelia4949):

Poate o bratara.

| scorpiaX a răspuns:

Mai este pana la ziua indragostitilor dar eu spun sa ii faci pur si simplu drept cadou un ursulet si o scrisoare de dragoste