| DarkLaden a întrebat:

Am vazut multe persoane care se pot invarti peste cap de pe loc(nu stiu cum i se spune) cum faci acel lucru? Existsa vreun tutorial dupa care sa invat? Imi explicati voi? !

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu pot. Mai demult mergeam la dansuri (street dance scumpete, nu te gândi la populare). Nu cred că există vreo regulă. Cel puțin eu n-am învățat după așa ceva. Pur și simplu am încercat iar și iar și iar și iar, până am reușit. Dar să ai grijă să nu-ți sucești gâtul.

| DarkLaden explică (pentru anonim_4396):

Ok. dar cum ar trebui sa sar?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkLaden):

Habar n-am, ar trebui să vină de la sine laughing