| ralukionela a întrebat:

am vazut pe Axn saptamana trecut serialul Blood ties. Am citit pe net ca serialul este facut dupa o carte. Stie cineva de unde pot descarca si eu cartile de pe net am tot cautat dar nu am gasit nimic. Serialul l-am descarcat pe tot dar ma intereseaza cartile.

4 răspunsuri:
| anca_7959 a răspuns:

Ba este facut dupa mai multe carti de Tanya Huff, dar si eu vreau sa le aflu

| irina222 a răspuns:

nu este facut dupa nicio carte, este regizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In limba romana se numesc Cartile sangelui si au mai multe parti. Le poti comanda si pe leda.Eu deja am citit-o p prima si imi place, vreau continuarea tongue