| GhiorghitaGabi a întrebat:

Buna am vrut sa imi facun metin2 am urmarit cativa pasi si mi-au iesit dar este faza ca nu stiu cum sa folosesc navicat lite si filezilla server intreface si sa dau drumul la server dau funda la cine ma ajuta si raspunde repede.Multumesc

2 răspunsuri:
| Sor0N a răspuns:

Baga id-ul meu smeckerashul_matey2011

| BeauFanta a răspuns:

Da, fii atent ca am niste sugestii. In primul rand, tu nu esti inca nici la pubertate, deci prin urmare esti rupt de prost, habar nu ai ce e cu tine. Nu ai sa poti in viata ta sa tii server, nici engleza nu stii. Ia-ti gandul de la server. Ciao, pisam-as pe fundita ta.