| MrsBrunetzyka a întrebat:

ar fi bine sa ii fac un cadou dnei de Engleza.fiindca azi am ora cu dansa, doar ei ii fac cadoul.

M-am gandit la un buchet de flori...
si intr-o pungulita de cadou o cutie de bomboane din acelea cu coniac sau whisky.
Ar fi bine sau e prea putin?

10 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

E bine, dar nu stiu cum e vremea la tine, sa nu inghete florile!

| Smile94 a răspuns:

Mai bine i-ai o craciunita, tine mai mult si e si in spiritul craciunului aaaa si cred ca e destul doar gestul conteaza pana la urma

| eu09eu09 a răspuns:

E chiar foarte bine dar era de ajuns si buchetul

| Kiko a răspuns:

Cred ca e bine asa si ai mai putea adauga o mica felicitare cu urari de Craciun speciale. Dar depinde cum e ea, daca e mai vesela, felicitarea poate fi una haioasa, iar daca e mai serioasa, o felicitare mai pentru adulti ( mai serioasa).

Noroc cu cadoultongue

| DDDDDxxxxxx a răspuns:

Ei, pentru o doamna oarecare este bine dar daca ti mult la dansa ar trebui pe langa flori sa lasi bomboanele deoparte si sai iei ceva de genul un parfum sau daca e prea scump o statuieta ceva cu mos craciun sau o jucarie copiilor ei daca are, ori un urs de plus pentru dumneaei ca sasi mai aminteasca de copilarie.

| Etiquette a răspuns:

Noi profesoarelor le-am luat cate o craciunita, e frumoasa, si in spiritul craciunului...

| AlyLoveYou a răspuns:

Nu... e perfect...va aprecia :*!

| spiceontheparty a răspuns:

Bine. funda?

| AoBo a răspuns:

Nu sunt zgarcita, dar cred ca un buchet de flori ajunge; simplu si dragut. Acum, daca tu vrei sa-i dai si cutia cu bomboane e foarte bine.

| fernandoskumpyk a răspuns:

Nu erau
gestul conteaza happy

Întrebări recente