| mihai4000 a întrebat:

eu si cu prietena mea luni facem o luna si m-am gandit sa ii iau un buchet de flori sau o cutie cu bomboane, dar nu stiu de care, iar la buchet cum ar trebui sa ii zic sa mi-l faca? PS:ce ar trebui sa ii zic cand ii dau cadoul?

3 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Cu florile te duci pur si simplu la florareasa si ii spui ca vrei pentru prietena ta, ca faceti o luna, sigur o sa stie cum sa il faca. Cat despre ciocolata, Milka in forma de inima. Cand te duci la ea ii spui ce simti pentru ea. Nu trebuie sa fie falsitati sau cine stie ce metafore de pe net. Trebuie sa vina din suflet. Incearca sa fii mai descurcaret. Funda? ^^

| mihai4000 explică (pentru RocKzZ):

Tot nu stiu ce sa ii zic laughing)

| Ginu a răspuns:

Pai ai putea spune sa til faca in forma de inimioara ceva si bomboane ti-as recomanda Rafaello.
Ai putea spune:Cu ocazia acestui eveniment vreau sa iti mai demonstrez inca o data cit de mult te iubesc si tin la tine.si ii dai cadoul(ai puta sa o duci intr-un loc special... pe o banca la lumina unui luminator....cam atit sper sa-ti placabig grin funda?