| anonim_4396 a întrebat:

Buna are cineva o idee prin care as putea sa scap de maleficul,, Ma plictisesc! ". Am 11 ani aveti vreo idee? big grinbig grin

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa-ti gasesti o ocupatie, un hobby, ceva care sa-ti umple timpul liber, daca ai atata ca te plictisesti! Citeste toate cartile lui Jules Vernes. Te vor tine cu respiratia la gura.Promit!

| romanionu a răspuns:

Nimeni nu poate sa-ti spuna ce sa faci sa scapi de plictiseala...
Asta depinde de hobbyurile tale si de ce iti place sa faci.

| ingerashpierduth a răspuns:

Pai ai putea sa te apuci de desenat sau sa iti gasesti ub hobby.Sunt sigura ca te cei descurcahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu la 11 ani mergeam pe afara! faceam casute din pietre si ne jucam...pe parinti nu-i dureau nici capul!