| Diva a întrebat:

Are cineva Pet sematary in format pdf(in romana)sau macar un program bun care imi permite sa traduc o carte. E prea obositor s-o citesc in engleza, deoarece mai intalnesc si cuvinte necunoscute pe care mi-e lene sa le caut in dictionar.Mersi

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Avand in vedere ca sunt doua editii ale cartii lui Stephen King "Cimitirul animalelor" aparute in 2003 si 2005, mai mult ca sigur vei gasi cartea s-o imprumuti la o biblioteca judeteana...

| ralwca a răspuns:

Nu cred ca are nimeni soryy