| MaGicElEmEnt a întrebat:

Buna happy Are cineva un account pentru jocul Wizard101 va rogggg...
Pt ca mie nu stiu de ce nu merge sa ma inregistrez straight face mi la-ti putea da va rog prin mesaj sau prin id:george_nibiru2
Mersi happy Si dau funda si vot pentru contul sau conturile bune happy
P. S:Bineinteles ca va intreb daca pot sa-i schimb parola sau nu happy
Mersi happy

4 răspunsuri:
| adyza1505 a răspuns:

Ti-l dau aici...
adytza1505
p:telephone
sau
adytza0515
p:telephone

| adyza1505 a răspuns:

Ti-l dau aici...adytza1505 - telephone si adytza0515 - telephone si poti schimba parola daca vrei

| Florescu_Rarres_1994 a răspuns:

Da dar daca ai pus adresa de yahoo trebuie sa intri pe yahoo si sa da accept

| Valentin_George_1996 a răspuns:

Puteti sa imi trimiteti si mie un cont, am aceeasi problema ca el. puteti sa trimiteti pe george9valentin@yahoo.com