| costinvlad a întrebat:

Cand am dat sa schimb contul de FB cu care eram conectat in messenger, aveam conturile mele, si altul fara titlu, am dat click pe >el= Continue as Null. Ce este? Si care ar fi parola? Ce ar putea fi? Funda. Dispozitiv Android.

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

"Null" este un termen generic in limbajele de programare, HTML etc., care defineste ceva fara continut. In cazul tau, contul despre care vorbesti nu are nume (ID utilizator).

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Vlad,

Sfatul nostru este sa instalezi ultima versiune a aplicatiei.

| MajinVegeta a răspuns:

Citeste termenii de la Facebook. Poti avea maxim 1 cont.winking

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru MajinVegeta):

De Cand? Am 3 conturi active. Ies de pe care vreau intru de pe care vreau fără probleme.

| costinvlad explică (pentru MajinVegeta):

Dar ce este aia?