| Justmeale2345 a întrebat:

Buna! Are cineva vreo harta a uzinei Rulmentul din Brasov sau stie unde pot sa gasesc una? Ma gandeam sa merg sa o fac eu, dar daca reusesc sa o gasesc pe undeva nu as mai pierde atata timp. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ValentinMihai78 a răspuns:

Cu o dronă de la mare înălțime poți realiza o hartă a uzinei. Problema este că dacă drona va fi observată și anunțate autoritățile poți avea probleme legale.
Deci, în concluzie, mergi direct la uzină și discută acolo această problemă, inclusiv motivul pentru care vrei această hartă.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai sa gasesti asa ceva, ca-i ilegal sa fie postate online, tinand de securitatea companiei.