| anonim_4396 a întrebat:

as avea nevoie de descrierea unei bucatarii in franceza ...anyone? fundita happy

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

"Anyone". Is this a French word?

| mmary a răspuns:

O sa iti prezint o bucatarie stil feng shui in franceza.happy insa va trebui sa te descurci cu accentele pentru ca nu stiu cum se pun pe calculator.happy
L' alignement des machines et des plans de travail est parfait. En principe, il vaut mieux ne pas placer cote a cote cuisiniere et evier. refrigerateur et machine a laver. A recommander: un eclairage si possible naurel, des spots dans les coins sombres, des angles arrondis, du bois, des couleurs de terre soutenues et des plantes vertes. Crede-ma e bine pentru ca este dintr-o carte.doar ca sunt cateva cuvinte pe care trebuie sa puii accente dar cu acestea te vei putea descurca bagand textul pe google translate si acolo iti va arata ce trebuie pus cum si unde. in rest totul e bine.si tema e foarte interesanta...happy sper ca ti-am fost de ajutor!:*

Întrebări recente