| andreeaoprea a întrebat:

As avea si eu nevoie de niste sfaturi. Daca ar putea cineva sa imi dea niste idei cu teme de licenta in programare... fara baze de date. Multumescbig grin. Nu stiu exact daca mi se accepta lucrul asta insa cum nu cer rezolvarea vreunei teme mi-am permis totusi sa incerc.

1 răspuns:
| BuburuzaAnca a răspuns:

Aplicatie online pentru recrutarea si facilitarea comunicatiei intre membrii programului XYZ pentru studenti
Aplicatie pentru sistemul de finantare a spitalelor pe grupe de diagnostice
Aplicatii de securitate bazate pe agenti inteligenti - Java Dynamic Management Kit
Strategii privind managementul proiectelor de sisteme informatice
. Gestiunea relatiilor cu clientii intr-o aplicatie de comert electronice
Evidenta creditelor bancare prin intermediul unei aplicatii PHP-MySQL-Apache
server
Gestiunea relatiilor cu clientii intr-o aplicatie de comert electronic
Evidenta creditelor bancare prin intermediul unei aplicatii PHP-MySQL-Apache server