| anonim_4396 a întrebat:

Buna:As avea si eu o problema cu unghiile ...se murdaresc foarte repede si eu stau si la tara daca as sta la oras as mai zice dar mi se murdaresc toata ziua daca nu ma spal pe maine de 15 ori pe zi si parca zici ca am sapat in pamant cu ele nu stiu de ce este asa este nasol va rog sa ma ajutati, va multumesc!kiss

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Taie-le scurt. Unghiile lungi sunt murdare, indiferent daca stai la oras sau la tara, doar ca la tara se vede mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e din cauza ca u pui mana pe lucruri care au stau pe pamant wow nu-ti poti da seama si cum te-ai exprimat u nu se intelege deloc rolling on the floor

| ang3l a răspuns:

Cea mai simpla metoda sa ti protejezi mainile si automat si unghiile, foloseste manusi de cauciuc, din alea subtiri, de unica folosinta, cele medicale.rezultat 100/100