| anonim_4396 a întrebat:

As dori ajutor va rog mult! Pc-ul meu imi da eroare cu DON'T SEND la yahoo messenger, explorer, opera si altele.Problema este ca da aceasta eroare demult si am reinstalat windowsul dar la fel face.Va rog sa imi spuneti ce as putea face?

4 răspunsuri:
| digitalboy a răspuns:

Pai ca sa nu-ti mai dea eroarea asta fa in felu asta:dai click dreapt pe iconita de la my compute apoi acolo dai la advanced si zos de tot in dreapta apare error reporting dai click pe ala si bifezi diseable eror reportin si gata no sati mai apara eroarea aia. BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... poate fi solicitat de prorame... daca ai multe, la mine asa era si tot imi dadea eroare, am sters vreo 20 de programe sis-a rezolvat, am mai ramas cu vreo 30/34 si nu stiu e sa mai sterg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am dat dar imi apare acum DEBUG si CLOSE. La un singur program cand incerc sa-l instalez imi da Error Corrupt Installer mereu imi arata asa iar dupa cateva zile merge.Nu stiu ce sa zic.

| eddy4cwalk a răspuns:

Incearca sa formatezi TOT thinking
poate e vreun virus
si eu am patit asa,''virusul'' ala nu era in windows, era in D [ unde imi tin driverele si alte chestii], era enervant pentru ca nu puteam intra in nici un antivirus, cum intram...RESTART
oricum, vezi tu ce faci