| anonim_4396 a întrebat:

am probleme cu pc-ul...imi da eroare cu don't send la Yahoo Messenger la Internet Explorer chiar si la antivirusul NOD 32...in plus toate aceste erori se datoreaza... unor chestii dll...am reinstalat windowsul si de fiecare data face la fel... ce sa fac? Va rog spuneti-mi! Multumesc.

2 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Formateaza pc-tu din nou si baga si tu un antivirus bun [recomand avast]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reinstaleaza Windows cu licentza! Si apoi nu mai folosi Eset NOD32. Incearca F-Secure de exemplu (bineinteles tot cu licentza)