| DeadXFragilXGirl a întrebat:

Buna as dori niste nume de cartii dar sa fie de groaza plzz Rasp.Cat se poate de repede Thxs Anticipat

Răspuns Câştigător
| arcticlove a răspuns:

Stiu o multime de carti horror.Sunt cititor inrait>cele mai ingrozitoare ar fi:christine de stephan king,jocul lui gerald tot de stephan king,de john saul sunt:cosmarul,se arata furia oarba,intuneric,vlastarul mintii, somnambulii, proiect divin...winking

5 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Krucifix de Serge Brussolo e marfa.

| Țușcă a răspuns:

Cartile lui R. L. Stine citestele pe toate

| DracoMalfoy a răspuns:

Iti recomand sa citesti cartile de Stephen King.

| AleManolache a răspuns:

O tabara de cosmar doar atat stiu

| RoxyRoxana97 a răspuns:

Padurea spanzuratilor.The Vampire Diaries, Micutele Mincinoase, Zece negri mititei...cam atat stiu