| andreea94 a întrebat:

Am inceput liceul in 14 sept si asi dori sa ma mut cat mai repede. Dupa cat timp se poate face transferul si cum? plzz am nevoie de ajutor

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Stai linistit/a sentimentul asta o sa-ti treaca...si eu vroiam la fel in prima zi pana m-am acomodat cu colegii si profii.

Poti sa te transferi doar din a 2-lea semestru.winking

| Raiden a răspuns:

Te poti transfera in prima saptamana din a9a.
Poate si a2a.
Grabeste-te!
Intreaba la secretariat.

| yuli10 a răspuns:

Imediat cum iti iei foaia matricola si ce iti mai trebuie.

| just|breathe a răspuns:

Si eu vreau sa ma mut, sa stii...cand mi-am vazut colegii prima oara, ieri, si apoi in drum spre casa, tot ma abtineam sa nu plang.Este foarte greu este groazic, mai ales cand ai mai trecut prin asta o data(cazul meu)...si acum ma rog sa imi fac macar o prietena...ca sa pot depasi situatia mai usor...sad... Mi-e frica de ziua de maine, dar nu am ce face.sad...copiii sunt cam la fel peste tot. daca vreai intra pe privat...sa ne sustinem una pe altawinking. papahappy

| Instinkt a răspuns:

Trei sa astepti terminarea primului semestru

| al3xxxx_1544 a răspuns:

Doar din al 2-lea semestru poti sa te transferi tongue