| Fefelici a întrebat:

As dori sa imi spuneti cateva jocuri care le pot juca la mare. Multumesc anticipat! happywinking

Răspuns Câştigător
| FrateleAndrei a răspuns:

Bună te poţi juca volei cu minge de plajă puteti construii castele de nisip sau dacă ai o sora sau un frate mai mic jucati-va de-a rechinul in apa. Dupa aia puteti juca carti daca vreti si mai sunt multe dar eu numai pe astea le stiu. Diastractie si vacanţă plăcută.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volei.

| cosmii10 a răspuns:

Fa casteluri de nisip, joaca-te cu mingea prin apa, fugi pe nisip, joaca volay si te ingrupi in nisip

| cristhine022 a răspuns:

Bună te poţi juca volei cu minge de plajă puteti construii castele de nisip jucativa carti remi etc