| HamsteRitaRiRi a întrebat:

as dori sa ma dau in ciocan dar nu stiu cum e, mai multe persoane mi-au spus sa nu ma dau dar vreau sa stiu si parerea voastra. multumesc

12 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Pai.cand te dai prima data e urat.sincer iti zic din propria experienta.Sau daca iti place adrenalina si senzatile tari atunci iti va placea.
Pt mine prima oara a fost destul de bine(asta in timp ce ma dadeam in ciocan) dar dupa ce am coborat.numai eu stiu ce rauu mi-a fostlaughing
Dupa ce te dai prima data, te obisnuiesti si incepe sa fie chiar distractivsmug
Deci. daca esti curajoasa si iti place adrenalina iti recomand sa te daismug daca nu...mai bine stai linlaughing

te pup:*

Răspuns utilizator avertizat
| LoveYou_6409 a răspuns:

Eu m`am dat in ciocan si nu a fost asa rau. Depinde daca iti plac senzatiile tari sau nu. Daca esti mai sensiblia s`ar putea sa ti se faca rau si mai bine nu te`ai da. Eu m`am dat si nu mi s`a parut asa rau, a fost foarte tare senzatia!happy. Sper ca te-am ajutat. Funda?batting eyelashes

| Dildau a răspuns:

Eu m-am dat anul asta I don't want to see eram super entuziasmata sa ma dau.iar apoi cand m-am dat, simteam ca zbor din scaunul ala I don't want to see, muream de frica, mai ales cand ne tine cu capul in jos. Nu-mi simteam fundul lipit de scaun I don't want to see Parca era sa caad.-. Ma tineam cu toata puterea de grilaj si imi impigeam picioarele in bara de jos, doamne...Eu una nu ti-as recomanda decat daca chiar vrei sa vezi si nu ti se face rau I don't want to see

| cLeILa a răspuns:

Nu inteleg cum adica in ciocan? ce e in ciocan? fundita plzzz. explica si tu si apoi iti zic

| cLeILa a răspuns:

Voi stiti ce inseamna"a te da in ciocan"? eu nu daca da ziceti

| iReal96 a răspuns:

Ciocan rolling on the floor adica sa faci sex? o.O.

| ShoriceL43 a răspuns:

Paii m-am dat si eu cat de curand in ciocan...
si iti recomand sa nu o faci
doar daca iti plac lucrurile extreme...
mie sincer nu mi-a placut deloc x_X
Funda?

| ShoriceL43 a răspuns:

Paii m-am dat si eu cat de curand in ciocan...
si iti recomand sa nu o faci
Cand te dai jos iti tremura picioarele si inca iti mai este frica si iti este greata
funda?

| Gellyfish a răspuns:

DA-te.e super.prima data simti ca innebunesti dar a doua oara e.ee...e.binewinking.nu ai ce sa pierzi...

Răspuns utilizator avertizat
| HamsteRitaRiRi explică:

E ca un ciocan si te invarte acolo mai stai si cu capul in jos