| Nicoleta_Tudorache_1994 a întrebat:

As dori sa plec undeva in vacanta de Paste, dar sincer nu am nicio idee! Astept pareri...de preferat in Romania! Ms

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sibiu - Mediaş - Sighişoara. Chiar şi Copşa Mică, dacă ai timp.

| Carla01 a răspuns:

Buna!
Targu Jiu laughing) (aici stau eu, e un oras micut dar e frumos :* )

| AlinG5 a răspuns:

Exista multe monumente istorice, muzee, manastiri. Poti sa vizitezi orice vrei intr-o zi sau mai multe happy

| GrampyPantsStefy a răspuns:

Buna iti recomant as mergi prin tarile calde sau la Campeni LA munte

| GrampyPantsStefy a răspuns:

Buna iti recomant as mergi prin tarile calde