| RamonaMn a întrebat:

Plec in vacanta de Paste in Noua Zeelanda. Ce ar fi de vizitat? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vacanta placuta, eu nu am fost in Noua Zeelanda, dar poate ne povestesti la intoarcere, aici ai un forum de discutii a comunitatii romanesti din Noua Zeelanda, poate gasesti raspuns la intrebarea ta http://www.romania.co.nz/ro/ byeee!

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bangkok. Trebuie sa-ti schimbi avionul, stai 1-2 zile! Ai de vazut mai multe decat oriunde in Noua Zelanda!

| RamonaMn explică:

Multumesc pentru raspunsuri.
Zazu nu am un bilet in plus big grin

| rolly14 a răspuns:

Am auzit ca in noua zeelanda vegetatia este foarte frumoasa.........pasari si animale.......este ca in paradis

| mioara a răspuns:

Totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place rugby-ul, neaparat mergi la un meci. NZ este casa rugby-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma inviti si pe mine o sa te duc in cele mai frumoase locuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încearcă să cuprinzi cât mai multe locații pentru a rămâne cu ceva amintiri.
Un concert, un meci de rugby, o cină romantică, o plimbare seara pe cele mai circulate străzi, fă cunoștință cu viață de noapte din cluburi, vizite la muzee, etc.
Banii îți vor fii cei mai sinceri prieteni.
Drum bun.
Pa, pa.