| Hachimytza619Akita a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa ma angajez pe timp de vacanta undeva sa imi faf niste bani... unde as putea lucra... as dori undeva in Timișoara de preferat la un service gsm... deoarece ma descurc la telefoane bine..astept raspunsuri... funda + vot!

Răspuns Câştigător
| ravanoos a răspuns:

Am un prieten tot asa are 15 ani si si-a gasit job: vinde covrigei in mall. Lucreaza 8 ore si ia 5 lei pe ora, platit la sfarsitul zilei. nu stiu poate iti gasesti si tu prin mall, cauta pe internet joburi de genu ca normal aste-as temporare, potrivite pentru adolescentii ce vor sa munceasca pe timp de vara.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejobs.ro
Pa, pa.