| ßєtyPєтяσηєℓα a întrebat:

as vrea cat mai multe idei si sfaturi pentru. aceasta intrebare. Imi trebuie un costum de carnaval pentru baiat de 3 ani..si vreau sa il fac de mana..nu ceva foarte complicat ceva dragut si simpluhappy

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Cel mai simplu cred ca e cel de pitic sau de clovn- daca ai un material cu mai multe culori, la margini si maneci tai in zig-zag. faci si o caciula in forma de con, si gata. E de-ajuns o bluza mai lunga si caciula. A avut fratele meu la gradinita si a fost foarte comic.

2 răspunsuri:
| ßєtyPєтяσηєℓα explică (pentru darrio2007):

Asa am cautat si eu pe internet..sar eu vreau facut de manahappy si nu neaparat costum intreg