| aleee07 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop. http://www.pcgarage.ro/......us-black/. Ce parere aveti depre acesta? Este bun? Nu prea ma pricep, dar ca marime, este mic? Multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Acer e o firma buna ce produce laptopuri, si are marimea normala a unui laptop.Nu e mic.Ai putea sa ti-l cumperi linistita.Dar daca gasesti si HP sunt o firma buna de laptopuri, si de asemenea si Asus.Bafta

1 răspuns:
| costinyo a răspuns:

Calitate/pret este okay, incearca mai multe magazine online, cum ar fi emag.ro, cel.ro...etc...