| MyruX_1125 a întrebat:

As vrea sa imi fac un nou id... dar vreau unul mai interesant.Imi puteti da ceva idei? Funda [:X]

Răspuns Câştigător
| Deiiiiia a răspuns:

Buna kiss MyruX happy.
Ce facii? happy.
uite la ce m.am gandit happy:
Miruna. love
love.kid
myruX_happy
Miiiru.Bonny
sweet. miruna
ceva. original
Miss. love_Miruna
etc. happy
incearca sa pui intre cuvinte "." sau "_"
Si gaseste niste cuvinte in engleza pe care sa le pui impreuna cu numele tau. kiss
Sper ca ti.am fost de ajutor happywinking.,
Fundaa? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

MyruX_original_girl
original_myruX_girl
MyruX_fire_original
etc

| vis a răspuns:

Daca vrei ceva interesant fa-ti cu numele de familie si prenumele daca vrei sa-l ai mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MyruX_Fita. 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirux_nebunatikahappy

| SmokeyEye a răspuns:

Nume_Prenume+ un numar ( varsta sau data nasterii, daca id-ul care contine doar numele tau e luat. Cand o sa fii mai mare o sa ai nevoie cand te angajezi de un mail sa il treci in CV ca data de contact, cum ar fi sa iti zica seful tau: love kid mirunica? ID inseamna identity data. Iti recomand sa iei in serios asta.Sau fa-ti zeci de id-uri cu ce nickname vrei tu, cand o sa te maturizezi o sa iti faci un ID cu numele tau.

| Borcanel a răspuns:

Borcanel / borcanicawinking