| BlackAngelForever a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu un costum de vampir? Dar nu vreau sa il cumpar...as vrea sa imi improvizez unul... Idei?

Răspuns Câştigător
| teodora86959 a răspuns:

O camasa alba, niste colanti negri sau gri o pelerina rosie atasata de camasa. ai putea sa te dai cu niste ruj rosu si sa iti lasi parul liber. Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| RaluuTanana a răspuns:

Ai putea lua un tricou negru pe care nu il mai folosesti, sa faci niste pete rosii de vopsea pe el si sa il tai in cateva parti, iar pe fata iti faci si tu un machiaj mai sobru asa. laughing
Te dai cu ruj rosu, pe la ochi te dai cu foarte mult negru... O sa te descurci!winking

| BlackAngelForever explică (pentru RaluuTanana):

Multumesc! ambele raspunsuri mi-au fost folositoare pentru seara de halloween.