| vanessavane a întrebat:

As vrea sa imi traduca si mie cineva care stie ce se zice in acest videoclip..Multumesc anticipat! :* http://www.youtube.com/watch?v=EOVJK3m1yZM

Răspuns Câştigător
| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Salut, si eu am vazut video-ul si imi place. suna cam asa: ``Tu, zambetul tau, ochii tai, parul tau cret, care il ai de la tatal tau, iar el il are de la mama lui. cum arati cand ma asculti si cand incerci sa ma ignori, felul in care razi despre glumele ``rele`` si cum te ascunzi cand esti trista, felul in care arati cand ma saruti si atunci cand spui: te iubesc, tu ai principii stricte, dar le mai ``pierzi/scapi``. o lume minunata, in ordine sau haos este o contradictie in tot. te stiu de multi ani dar inca ma surprinzi, in fiecare dimineata tu chiar imi testezi nervii happy (marry me=casatoreste-te cu mine) pentru toate astea, te iubesc! (iubirea creeaza frumusete, nu doar de valentine`s day) sper ca te-am ajutat. happy

| vanessavane explică (pentru MihaelaMariaPopa):

Multumesc mult! Intr-adevar este un videoclip frumos si de ce nu, un exemplu happy

| MihaelaMariaPopa a răspuns (pentru vanessavane):

Oricand cu placere, pentru alte videoclipuri ma poti intreba, chiar vreau sa-mi mai exersez engleza happy si de ce nu, sa te ajut happy numai bine