| daniella9805 a întrebat:

as vrea sa ma ajute cei care au samsung ch@t 335. nu stiu ce mi.am setat prin telefon si de la un timp toate mesajele pe care le primesc de la un anumit contact mi le adauga automat fara avertizare mesaj sau ceva de genu la 'caseta cu mesaje nedorite'. ma streseaza si nu stiu ce sa fac. ajutati.ma va rog.

Răspuns Câştigător
| wondergirl_8179 a răspuns:

Ai setat "blocare contact"! apeleaza numarul respectiv apoi intra in lista de apeluri la nr respectiv, selecteaza-l si intra la optiuni "deblocare contact" si debifezi "mesaj"! NU incerca acest lucru din agenda tel ca nu merge! tb sa ai numarul in lista la apeluri! si atunci il poti bloca sa iti trimita mesaje (si le salveaza, ca si in cazul tau la mesaje nedorite) sau poti bloca nr sa te sune si atunci lui ii suna ocupat! deci daca vreodata te streseaza cineva, sti ce ai de facut! daca nu te descurci, trimite-mi un mesaj privat!

1 răspuns:
| onlyforme a răspuns:

Intri la setari telefon si dai acolo ceva restartare sau reinitializare sper sa meargahappy bft