| hadasan a întrebat:

Buna as vrea sa-mi fac un tricou mai personalizat(sa cos nasturi, sa fac fundit, etc) dati-mi niste idei sau chiar poze cu chestii gen si primiti fundita

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Fa cu creionul niste linii serpuite, un profil de fata cu parul in vant sau ce vrei tu si apoi coase pe acel cotur margelute multicolore sau paiete.Sau scrie un nume mai stilizat si coase-l cu margele. Sau, poti sa pui franjuri ca la indieni. Fa o cusatura lejera la poale sau la bust sau la umeri si agata franjuri multicolori sau uni, cum vrei!

| Zady a răspuns:

Daca tot vine craciunul peste cateva luni incearca sa improvizezi un brad de craciun impodobit cu nasturi, sclipici, ate mai micute si impletite.bafta.sau daca nu brad incearca oricum ceva simbolic gen zodie sau nu stiu oricum te descurci tu

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună. Vrei să fii aparte? Ei bine, dacă e aşa fă-l cu propriile idei, eu nu ştiu ce să-ţi sugerez, dar ar fi frumos, nişte năsturei, fundiţe, inimioare şi alte chestii tentante, chiar şi numele tău! Baftăăă!

| Marutza a răspuns:

Inspira-te din magazinul Desigual. http://www.desigual.com/#/home/ Dar cel mai bine e sa te duci in magazin. E ceva special! :)

Întrebări recente