| adelinazrsh a întrebat:

Hei! As vrea sa imi fac un tricou personalizat si nu am idee de ce sa scriu pe el. Dati-mi, va rog, niste idei cat mai faine
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Fintommi a răspuns:

"I kill people i like"
"Normal people scarry me"

Poti lua diferite citate si replici din seriale sau filme sau din ce ti-a placut tie, ce ai citit. depinde acum si daca vrei in engleza sau in romana. Poti gasi o groaza de chestii, gandeste-te la un serial sau film. apoi cauta replici si citate din el pe net. Bafta!

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

De ce crezi ca se numeste ''personalizat''?
E ceva ce te reprezinta, ce iti place tie, ceva original.

| persseuss a răspuns:

Ofer bani gratis

| Pricked a răspuns:

"The Lannisters send their regards."

| horansgang a răspuns:

Cool kids don't dance

sau numele trupei/cantaretului/ei preferate

| anaalina14 a răspuns:

Fii originala scrie ceva care iti reprezinta personalitatea poti face si un desen dar sa fie original