| OaNa_1163 a întrebat:

Buna imi dati niste idei de cumm sa imi fac poze
primiti Fundoi happy

2 răspunsuri:
| alinutzy19 a răspuns:

Fa-ti poze lanfa flori,in parc stand ca si cum ai visa cu ochii deschisi,sa zambesti, sa ti intr-o pozitie aparatul sa iasa poza ca si cum ai tine soarele in mana, pune pe cineva sa-ti faca poze cand nu sti pentru ca s-ar putea sa iasa bine

| iuliastill a răspuns:

Incearca sa iti pui in evidenta formele.nu pune mana in sold fiindca asta o fac doar mahalagioicile. pozi face si pe jos provocator sau sa privesti in sus cand iti face poza. sper ca te.am ajutat. pupiki