| anonim_4396 a întrebat:

AS vrea sa`mi iau un telefon samsung galaxy S dar nu stiu cat e de bun. Are cineva? E bun? Cine are as vrea cateva detalii. Sau imi puteti recomanda alte telefoane? Avand in vedere ca as vrea ceva cu ecran touch screen, cu o camera de peste 5 megapixeli...Mersi si

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Deci da, este bun. Stiu o groaza de persoane care au si da este bunwinking. Eu iti recomand Lg kookie sau fresh... dar si Samsung este bunwinking