| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa imi iau Samsung Galaxy S?
Dar Nokia C6?
Daca nu... ce marca de telefoane sau ce telefon bun si care arata bine [cu touch screen] mi'ati putea recomanda?
fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Eminem2012 a răspuns:

Da merita! is fainelove struck. fundapuppy dog eyes:*

4 răspunsuri:
| Bertro a răspuns:

Salu...samsung galaxy S este un telfon de nota 8 de ce spun asta. dimensiunea adica trebuia sa fie telefon nu laptop.cu Nokia c6 sunt de acord.dar se foloseste foarte greu.ma refer la comenzi eventual in setari internet este foarte greu sa umbli.dar recomand LG Optimus Me P350 un telefon usor de folosit la fel si LG P Optimus one sau telefonul pe care il detin eu un Sony Ericsson SATIO!

| adelina2011 a răspuns:

Este net superior unui iphone. uite un review complet in romana despre Galaxy S : http://www.vide.ro/......oane%20GSM

| deadea01 a răspuns:

Eu spun ca merita sa iti iei Samsung Galaxy S... Are o prietena si merge ff bine are multe aplicatii si memorie multa face pozele mai ceva ca aparatul foto si este rzistenta la apa nu se zgarie usor si nu este asa de sensibil ca celelalte telefoane cu touchscreen /... sper ca ti-am fost de ajutor de asemenea daca vrei sa scapi mai ieftin poti sa-ti iei Samsung S5230 din ala am eu e soopeerrr nu m-am plictisit deloc de el si il am de un an l-am scapat in apa si tot merge ca la inceput suporta carduri de pana la 8 - 10 GB. si are camera de 3.2 MP

| Lith a răspuns:

Samsung Galaxy S isi ultra merita banii. Eu efectiv il folosesc pe almeu ca pe un laptop. Oricum, daca nu Galaxy S recomand sa-ti iei tot un Samsung. Au displayuri geniale, se misca repede, sunt bine organizate si destepte; D si frumoase pe deasupra.